.: MENU
G A L E R I A
-zdjęcia losowe-
(75) Autor zdjęcia: K.Turska
, Data wykonania 2011-06-09 14:00:00
Dodano: 2012-03-07
Wycieczka 2011r. Toruń
(28) Autor zdjęcia: K.Turska
, Data wykonania 2010-06-15 10:35:00
Dodano: 2012-02-15
Wycieczka 2010r. Warszawa
(26) Autor zdjęcia: A.Setecka
, Data wykonania 2010-06-15 11:00:00
Dodano: 2012-02-14
Wycieczka 2010r. Warszawa
(31) Autor zdjęcia: K.Turska
, Data wykonania 2010-06-15 11:49:00
Dodano: 2012-02-15
Wycieczka 2010r. Warszawa
(61) Autor zdjęcia: K.Turska
, Data wykonania 2010-06-17 14:00:00
Dodano: 2012-02-15
Wycieczka 2010r. Warszawa
Panel użytkownika
login
hasło
.: Plan lekcji
Aktualny plan lekcji na rok 2017 / 2018
Klasa
Godz.
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
08:00 - 08:45
08:55 - 09:40
09:50 - 10:35
10:50 - 11:35
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
13:35 - 14:20
14:25 - 15:10
Klasa
Godz.
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
08:00 - 08:45
08:55 - 09:40
09:50 - 10:35
10:50 - 11:35
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
13:35 - 14:20
14:25 - 15:10
Klasa
Godz.
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
08:00 - 08:45
08:55 - 09:40
09:50 - 10:35
10:50 - 11:35
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
13:35 - 14:20
14:25 - 15:10
Klasa
Godz.
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
08:00 - 08:45
08:55 - 09:40
09:50 - 10:35
10:50 - 11:35
11:50 - 12:35
12:45 - 13:30
13:35 - 14:20
14:25 - 15:10
Klasa I
Godz.
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
08:00 - 08:45
08:55 - 09:40
j. angielski
w-f
w-f
e. informatyczna
09:50 - 10:35
e. wczesnoszk.
e. wczesnoszk.
e. wczesnoszk.
e. wczesnoszk.
e. wczesnoszk.
10:50 - 11:35
e. wczesnoszk.
e. wczesnoszk.
e. wczesnoszk.
e. wczesnoszk.
e. wczesnoszk.
11:50 - 12:35
j. angielski
e. wczesnoszk.
e. wczesnoszk.
e. wczesnoszk.
e. wczesnoszk.
12:45 - 13:30
w-f
religia
13:35 - 14:20
religia
14:25 - 15:10
Klasa III
Godz.
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
08:00 - 08:45
08:55 - 09:40
e. wczesnoszk.
w-f
w-f
e. wczesnoszk.
09:50 - 10:35
e. wczesnoszk.
e. wczesnoszk.
e. wczesnoszk.
e. wczesnoszk.
e. wczesnoszk.
10:50 - 11:35
e. wczesnoszk.
e. wczesnoszk.
e. wczesnoszk.
e. wczesnoszk.
e. wczesnoszk.
11:50 - 12:35
e. wczesnoszk.
j. angielski
e. wczesnoszk.
e. wczesnoszk.
j. angielski
12:45 - 13:30
e. informatyczna
w-f
religia
13:35 - 14:20
religia
14:25 - 15:10
Klasa IV
Godz.
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
08:00 - 08:45
w-f
sks
przyroda
religia (ks.J.Kopiński)
08:55 - 09:40
w-f
wdż
j. polski
j. polski
religia (ks.J.Kopiński)
09:50 - 10:35
godz.z wych.
muzyka
plastyka
j. angielski
w-f
10:50 - 11:35
matematyka
matematyka
w-f
matematyka
j. angielski
11:50 - 12:35
informatyka
przyroda
j. polski
technika
historia
12:45 - 13:30
j. polski
j. polski
religia (ks.A.Kosmała)
przyroda
13:35 - 14:20
j. angielski
religia (ks.A.Kosmała)
matematyka
14:25 - 15:10
Klasa V
Godz.
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
08:00 - 08:45
religia (mgr W.Cieślak)
w-f
sks
religia (ks.J.Kopiński)
08:55 - 09:40
w-f
wdż
informatyka
j. angielski
religia (ks.J.Kopiński)
09:50 - 10:35
godz.z wych.
j. polski
przyroda
j. polski
w-f
10:50 - 11:35
przyroda
j. angielski
w-f
plastyka
matematyka
11:50 - 12:35
matematyka
technika
matematyka
matematyka
j. polski
12:45 - 13:30
j. angielski
muzyka
j. polski
j. polski
13:35 - 14:20
j. polski
przyroda
historia
14:25 - 15:10
religia (mgr W.Cieślak)
Klasa VI
Godz.
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
08:00 - 08:45
religia (mgr W.Cieślak)
sks
religia (ks.J.Kopiński)
08:55 - 09:40
j. polski
informatyka
historia
religia (ks.J.Kopiński)
09:50 - 10:35
godz.z wych.
plastyka
j. polski
w-f
j. angielski
10:50 - 11:35
j. angielski
w-f
matematyka
j. polski
w-f
11:50 - 12:35
przyroda
j. polski
w-f
j. polski
technika
12:45 - 13:30
matematyka
matematyka
matematyka
przyroda
matematyka
13:35 - 14:20
muzyka
przyroda
j. polski
14:25 - 15:10
religia (mgr W.Cieślak)
j. angielski
historia
Klasa VII
Godz.
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
08:00 - 08:45
religia (mgr W.Cieślak)
j. polski
sks
religia (ks.J.Kopiński)
chemia
08:55 - 09:40
muzyka
j. polski
biologia
religia (ks.J.Kopiński)
chemia
09:50 - 10:35
godz.z wych.
j. angielski
historia
w-f
geografia
10:50 - 11:35
j. polski
w-f
j. polski
j. angielski
w-f
11:50 - 12:35
j. polski
matematyka
w-f
j. niemiecki
matematyka
12:45 - 13:30
plastyka
biologia
geografia
matematyka
historia
13:35 - 14:20
matematyka
informatyka
j. angielski
fizyka
j. niemiecki
14:25 - 15:10
religia (mgr W.Cieślak)
fizyka
Polska
Wielkopolska
Powiat Ostrowski
Gmina Sieroszewice
Wieś - Strzyżew
Wieś - Strzyżew
MAPKA