wewnetrzna UCZEŃ ROKU 2017
Po raz kolejny w naszej szkole został przyznany tytuł UCZEŃ ROKU.
UCZEŃ ROKU 2017 W roku 2017 ten prestiżowy tytuł zdobyła uczennica z klasy V Marcelina Bartłomiej. Aby zdobyć takie wyróżnienie trzeba przez cały rok wykazywać się pracowitością, systematycznością, wywiązywaniem się z obowiązków, osiągać sukcesy na wielu szczeblach. Brać udział i zdobywać wyróżnienia w różnorodnych konkursach, zawodach sportowych, w uroczystościach szkolnych i pozaszkolnych. Marcelina ma wiele talentów, które z zapałem rozwija od muzycznego, bo śpiewa i gra na gitarze po talent aktorski. Oprócz motywacji do nauki, dociekliwości, umiejętności współpracy, pilności jest bardzo pomocna.
Duży wkład w te osiągnięcia i sukces Marceliny ma postawa i wsparcie rodziców. Ich pomoc i motywowanie jest bardzo ważne dla osiągnięcia takiego tytułu.
GRATULUJEMY SERDECZNIE!
Dodana: 17 lipiec 2017 (poniedziałek), 17:39, Autor: Admin