wewnetrzna ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016-17
23 czerwca 2016 roku dobiegł końca rok szkolny 2016/2017. Przyszedł długo wyczekiwany przez uczniów czas na wakacje po wytężonej pracy i nauce.
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016-17 Od września 2017 roku uczniowie klasy szóstej będą kontynuować naukę jako siódmoklasiści w ośmioklasowej szkole podstawowej.
Ale z okazji zakończenia roku szkolnego uczniowie z klasy VI jako najstarsi w szkole oraz ich wychowawczyni przygotowali przedstawienie pt: "Lekcja jak marzenie".
Po przestawieniu wszystkich uczniów powitał dyrektor szkoły Jacek Nentwich. Wśród zaproszonych gości byli sołtys wsi pani Bernadeta Biała oraz ks.infułat Stanisław Bosy - Administrator Diecezji Wrocławskiej Kościoła Polskokatolickiego.
Podczas uroczystości wyróżnieni uczniowie otrzymali nagrody za wysokie wyniki w nauce, w czytelnictwie oraz w konkursach przedmiotowych.

Wszystkim gratulujemy promocji do wyższych klas i życzymy udanych WAKACJI!!!
Dodana: 31 sierpień 2017 (czwartek), 12:43, Autor: Admin