wewnetrzna ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017-18
Żegnamy wakacje i witamy nowy rok szkolny!
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017-18 Jak co roku społeczność Szkoły Podstawowej im.F.Chopina spotkała się na uroczystym apelu, podczas którego powitany został nowy rok szkolny 2017/2018.

Uroczystość zainicjowana została wprowadzeniem sztandaru szkoły oraz odśpiewaniem hymnu Polski. Uczniowie klasy III z wychowawcą panią Małgorzatą Urban przygotowali występ podsumowujący wakacje i zapraszający do podjęcia wysiłku nauki, bo przecież szkoła wcale nie jest taka zła.

Jak zwykle przy okazji uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego przypomniano o dacie 01 września 1939 r. - wybuchu II Wojny Światowej.

Dyrektor szkoły pan Jacek Nentwich przywitał serdecznie wszystkich zgromadzonych gości, szczególnie uczniów rozpoczynających naukę w klasie pierwszej. Powiedział również o zmianach, jakie czeka szkolnictwo w związku z reformą oświaty, oraz o kierunkach polityki oświatowej na rok szkolny 2017/2018.

Wszystkim uczniom życzymy sukcesów!
K.T-T.
Dodana: 28 wrzesień 2017 (czwartek), 17:30, Autor: Admin